.sk
Rád jezdíš, sleduješ dění v cyklistice a píšeš? Pak je tu MTBIKER.CZ

Rád jezdíš, sleduješ dění v cyklistice a píšeš? Pak je tu MTBIKER.CZ


Neváhej spojit příjemné s užitečným a tvá práce se může stát i koníčkem...

 

Cyklistika v současnosti nabízí množství disciplín – někoho baví XC a maratony, někdo dává přednost enduru, další nemusí ani jedno a loví nejhezčí traily v okolí nebo jede s partou na silničářský švih. To je také důvod, proč vznikl MTBIKER na Slovensku – aby spojoval cyklisty bez ohledu na styl. Není podstatné všechno škatulkovat, ale užívat si podobu, která tě nejvíce baví a sdílet své zážitky s ostatními. Právě teď máš příležitost zapojit se do nového projektu s názvem MTBIKER_CZ.

Hlavní je, aby tě cyklistika bavila a ideálně aby ses jí věnoval/a aktivně. To ale neznamená, že musíš být hobby závodník, který atakuje bednová umístění. Jen se ti bude lépe vytvářet originální obsah, který je naším hlavním cílem. O co jde?

Reporty z akcí


Dobrý report, je v první řadě o zážitcích a ty jsou ve všech částech startovního pole, nehledě na to, jestli mluvíme o XC/maratonech, enduro akcích nebo silniční cyklistice. Ideální je přinést vlastní pohled a přiblížit dění vlastníma očima. Možná tě to dokonce namotivuje podat co nejlepší výkon a postupně se zlepšovat.

Testy


Také při testech lze výborně zprostředkovat svůj pohled na věc a své zkušenosti. Právě díky nim dokážeš danou věc rozumně posoudit a vyjádřit svůj názor.

Tipy na výlet/zážitky


Máš zajímavou lokalitu, oblíbený okruh nebo trail, o který se chceš podělit? Nebo zážitky z dovolené v zahraničí? To jsou vše ideální náměty, které ostatním poslouží jako inspirace a zároveň nám, jako originální obsah.

Různá témata


Zajímáš se o techniku, servis nebo trénink? Případně rád zkoumáš novinky, nové materiály a sleduješ, co se děje? To vše skýtá množství námětů a je jen na tobě, který si vybereš. Opět se cení vlastní pohled na věc a přehled o tom, čemu se chceš věnovat.

Video tvorba


Pokud preferuješ tvoření videí, také tady je možnost uplatnění. Vůbec není potřeba umět stříhat nebo zpracovávat videa. Důležité jsou obsah a forma, kterou se budeš prezentovat. Více se dozvíš na našem YouTube kanále MTBIKER.

Navíc, nejde jen o samotné články, dnes je díky sociálním sítím možností daleko více. I pro ně lze vytvářet kvalitní a originální obsah, na který také klademe důraz. Podívej se například na náš oficiální Instagram.A kde na to vzít čas?


Možná máš zájem něco napsat, ale nemáš moc času, a netušíš kolik bys toho zvládal? To vůbec nevadí, klidně stačí, když pošleš jeden článek za měsíc. Samozřejmě větší množství potěší, ale nejde nám primárně o kvantitu. Klidně se tomu můžeš věnovat při práci nebo škole, pokud budeš mít chuť.

Co za to?


Odměnou za tvůj čas může být startovné na vybrané akce, kupóny na nákup v MTBIKER shopu nebo zajímavý produkt na test. Také můžeš prezentovat své názory ostatním a podílet se na vytváření komunity. Pokud zjistíš, že tě to baví a chceš zkusit víc, je možné později přejít na part-time – více se dozvíš v naší sekci kariéra.

Pokud tě cokoliv zaujalo a chtěl bys to zkusit, tak neváhej a dej nám vědět na slavo.tomik@mtbiker.sk.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať