Pozvánka: Sokolovská 24 MTB i gravel počtvrté již tuto sobotu

Pozvánka: Sokolovská 24 MTB i gravel počtvrté již tuto sobotu

Další ročník této sportovně kulturní ultra akce, MTB 24hodinovky, se nám nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu 03.09.2022 bude v 10:00 odstartován v areálu jezera Michal u Sokolova čtvrtý ročník.

Zveme tímto ještě ty, kteří by si chtěli o víkendu zazávodit hlavně sami se sebou, svojí hlavou, o těle ani nemluvě. Letos je vyhlášena, historicky poprvé, i gravel kategorie. Takže kdo si chce zkusit, kolik zvládne odtočit koleček kolem jezera Michal, může dorazit rovnou v sobotu v dostatečném předstihu na start, doporučujeme se ještě předem registrovat online.

Mapa trati pro rok 2022.

Můžete se těšit nejen na 24hodinový závod, hojně obsazeny jsou i kategorie na dvanáctce a soutěž týmů. Závodní okruh byl letos drobně změněn. Trasa má 6 km, výškově 145 m a zatím nejrychlejší čas kola je 21:37. Uvidíme, kolik borců ho v letošním ročníku dokáže překonat.

Drncavé louky budou pro závodníky zvláště náročné v neděli nad ránem, kdy sil už nebude na rozdávání.

Na startu potkáte autora loňské reportáže a častého účastníka Mirka (myreczech), ale dorazí i Tomáš (jecnak). Oba se vydají na trať v kategorii gravel na 24h. Bude zajímavé sledovat, jak si budou gravel kola stát proti klasickým bajkům na zdejší travnaté rozbité trati.

Symbolické trofeje.Poháry pro závodníky na pódiu jednotlivých kategorií.


Po celou dobu závodu bude v areálu zajímavý doprovodný program pořadatele, ale jak se na 24hodinovku sluší a patří, v depu bude probíhat party, grilovačka nebo jiná zábava samotných závodníků a jejich doprovodu. Pokud se tedy chcete zabavit na celý víkend, užít si kolo a jeden z posledních letních víkendů v přírodě, dorazte. Určitě nebudete litovat.

Zajímavé odkazy:


report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
jecnak (Tomáš Vitvar)
Líbí se Ti tento článek? thumb_up1thumb_down comments 1 komentář report_problem
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá

comment Komentáře

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá

Podobné články

Sokolovská 24hodinovka nově zavádí gravel kategorii

Sokolovská 24hodinovka nově zavádí gravel kategorii

Další ročník této západočeské sportovně kulturní ULTRA akce na 24 a 12 hodin pro MTB i gravel se nám opět pomalu blíží. Pro neznalé je to klasická MTB 24 a 12hodinovka (v kategoriích sólo, dvojice, čtveřice), která se už počtvrté koná v areálu příjemného přírodního koupaliště Michal nedaleko Sokolova.
Prezentace Kellys - “New season”

Prezentace Kellys - “New season”

V Praze se nedávno konala prezentace slovenské značky Kellys. My jsme se jí také zúčastnili a pojďme se teď společně podívat, co si pro nás na prezentaci nazvané “New season” Kellys připravil.
Sokolovská MTB 12/24hodinovka aneb poprava grevlem

Sokolovská MTB 12/24hodinovka aneb poprava grevlem

První zářijový víkend se letos opět konala moje oblíbená akce Sokolovská MTB 12/24hodinovka, jednalo se už o třetí ročník tohoto vytrvalostního závodu, který připravuje skvělý tým pod taktovkou úžasného ředitele Mártyho Sýkorky.
keyboard_arrow_up