.sk

CZ

 DátumNázev akceMístoDetaily
Leden 2019
26.1 Hradecký Winter raceHradec Králové (Česká republika)
Únor 2019
9.2 Noční stopa ValachyVelké Karlovice (Česká republika)
23-26.2 Wolfman - Snow222Krušné Hory (Česká republika)
Březen 2019
5.3 MTB Rally Strážišťská šlapka Salačova LhotaSalačova Lhota (Česká republika)
23.3 Jarní Bahno #1Karlovy Vary (Česká republika)
24.3 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - Garden Park JenečPraha (Česká republika)
29-31.3 FOR BIKESPraha (Česká republika)
30.3 Jarní Bahno #2Karlovy Vary (Česká republika)
30.3 Trofeo Cinelli - VC HlohovceHlohovec (Česká republika)
31.3 Morkovské BajkMorkovice (Česká republika)
31.3 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
Duben 2019
6-7.4 1. ČP XCO Kutná HoraKutná Hora (Česká republika)
6.4 Jarní Bahno #3Karlovy Vary (Česká republika)
6.4 Stevens 50 PodralskoOsečná (Česká republika)
6.4 Bolatická TřicítkaBolatice (Česká republika)
7.4 GERGEL Wood Bike Series - OtrokoviceOtrokovice (Česká republika)
13.4 NOVA CUP - Mitas Hradec KrálovéHradec Králové (Česká republika)
13.4 Orlice CupChoceň (Česká republika)
13.4 Po stopách praotce ČechaRoudnice nad Labem (Česká republika)
13.4 ČMŽO Salašský Drtikol 2019Salaš (Česká republika)
14.4 Bohemie MTB Maraton 2019Nový Bor (Česká republika)
14.4 Prachem Svatební cestyKostelany (Česká republika)
14.4 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - Bike Park ZličínPraha (Česká republika)
20.4 Author 50 Český rájBranžež – Nová Ves u Mnichova Hradiště (Česká republika)
20.4 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
25.4 Memoriál Josefa Křivky Pardubice (Česká republika)
26.4 Rohálovská 50kaPrusinovice (Česká republika)
27-28.4 2. ČP XCO TouškovTouškov (Česká republika)
27.4 Jarní XC v pivovaruLiberec (Česká republika)
27.4 Praha - Karlštejn Tour České spořitelnyDobřichovice (Česká republika)
27.4 Radouňské okruhyKostelní Radouň (Česká republika)
27.4 Porubajk MTB závodOstrava (Česká republika)
28.4 Bikeranch CUP #1Praha (Česká republika)
28.4 KM Trading Okolo Vlčí hory Krásná Lípa (Česká republika)
28.4 Březovský BikeBřezová u Sokolova (Česká republika)
Květen 2019
1.5 Cukroušův mazecPraha - Zbraslav (Česká republika)
1.5 Pavé Tour MiloviceMilovice (Česká republika)
1.5 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - BeckovPraha (Česká republika)
4.5 Author Šela MarathonLipník nad Bečvou (Česká republika)
4.5 MTB XCO ValchovValchov (Česká republika)
4-5.5 Rock Machine Enduro Race JeštědJeštěd (Česká republika)
4.5 Valachy duatlon Velké Karlovice (Česká republika)
4.5 Cyklozávod MiladaÚstí nad Labem (Česká republika)
5.5 Bělská vteřinaBělá pod Bezdězem (Česká republika)
5.5 Dětský Author Šela MarathonLipník nad Bečvou (Česká republika)
5.5 Poličské cross-countryPolička (Česká republika)
8.5 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - Bike Park KbelyPraha (Česká republika)
11-12.5 3. ČP XCO Pec pod SněžkouPec pod Sněžkou (Česká republika)
11.5 Bike Trans Poříčí Poříčí nad Sázavou (Česká republika)
11.5 Kolem kolem LíbeznicLíbeznice (Česká republika)
11.5 Májový bobr MTBBobrovníky (Česká republika)
11.5 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTOMladá Boleslav (Česká republika)
11.5 Náměštský CyklomaratonNáměšť nad Oslavou (Česká republika)
11.5 Tour de RalskoMimoň (Česká republika)
11.5 GERGEL Wood Bike Series - SlopnéSlopné (Česká republika)
12.5 ČEZ MTB Maraton Třebíč (Česká republika)
12.5 Kraslický šíp Kraslice (Česká republika)
12.5 MTB Rosna stíhačkaSvitavy (Česká republika)
12.5 NOVA CUP - Stolové horyMachov (Česká republika)
13.5 Bikeranch CUP #2Praha (Česká republika)
18.5 Aimtec Open RacePlzeň (Česká republika)
18.5 Hradní okruh Brumov - Bylnice (Česká republika)
18.5 Krušnohorský MarathonChomutov (Česká republika)
18.5 MTB Nivnická 50Nivnice (Česká republika)
18.5 MTB XCO BenešovBenešov (Česká republika)
18-19.5 Nutrend Enduro Race KoutyKouty nad Desnou (Česká republika)
18.5 Tábor Bike Classic “Zižkova pomsta”Tábor (Česká republika)
18.5 Silesia Bike marathonOpava (Česká republika)
19.5 Apache Jestřebí horyÚpice (Česká republika)
19.5 Author 50 BezdězBezděz (Česká republika)
19.5 XC Letní KinoÚstí nad Labem (Česká republika)
19.5 Zámecké schodyKroměříž (Česká republika)
23-26.5 UCI MTB World Cup: Nové Město na Moravě 2019Vysočina Arena, Nové Město na Moravě (Česká republika)
25.5 ABB MTB CUP 2019Jablonec nad Nisou (Česká republika)
25.5 Author Král Šumavy Klatovy (Česká republika)
25.5 Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTOHustopeče (Česká republika)
25.5 Mamut TourPřerov (Česká republika)
25.5 Northco Triatlon VarnsdorfVarnsdorf (Česká republika)
25.5 Vařákovy pasekyHorní Lideč (Česká republika)
25.5 WEBER Jičínská 50Jičín (Česká republika)
30.5 Praha - DoksyPraha (Česká republika)
Červen 2019
1-2.6 4. ČP XCO ZadovZadov (Česká republika)
1.6 MTB PRODOLI maraton města ChýnovChýnov (Česká republika)
1.6 Orlík Tour KooperativyOrlík - Vystrkov, areál Hotel Orlík (Česká republika)
2.6 Dětská bajková neděle Nivnice (Česká republika)
2.6 Fofr cupPrysk (Česká republika)
8.6 Chřibská MTB 50Kroměříž (Česká republika)
8-9.6 Enduro Race ZadovZadov (Česká republika)
8.6 Litvínov - Lesná Litvínov (Česká republika)
8.6 Malevil CupJablonné v Podještědí (Česká republika)
8.6 MTB XCO OkrouhláOkrouhlá (Česká republika)
8.6 Osická MTB časovkaOsík (Česká republika)
9.6 Dětský Malevil Cup By AuthorJablonné v Podještědí (Česká republika)
9.6 XC Weber JičínJičín (Česká republika)
10.6 Bikeranch CUP #3Praha (Česká republika)
15-16.6 5. ČP XCO BedřichovBedřichov (Česká republika)
15.6 Bike Valachy Velké Karlovice (Česká republika)
15.6 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelnyKarlovy Vary (Česká republika)
15.6 Krakonošův cyklomaratonTrutnov (Česká republika)
15.6 NOVA CUP - SázavaSázava (Česká republika)
16.6 Kadaňské XC OkruhyÚhošťany (Česká republika)
22.6 MTB Bulls maraton Písecké horyTálín - Kukle (Česká republika)
22.6 MTB XCO ŽďárnáŽďárná (Česká republika)
22.6 Specialized Extrém Bike Most 2019Most (Česká republika)
22.6 Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTOVrchlabí (Česká republika)
23.6 #2 MSDH Kouty nad DesnouKouty nad Desnou (Česká republika)
23.6 Ostrovský PohárOstrov (Česká republika)
29.6 Beskyd Tour 2019Bílá v Beskydech (Česká republika)
29.6 Bikemaraton Drásal České spořitelnyHolešov (Česká republika)
29.6 O pohár starosty města Česká KameniceČeská Kamenice (Česká republika)
29.6 Vinařská 50 Author Znovín CupŠatov (Česká republika)
29.6 GERGEL Wood Bike Series - VšeminaVšemina (Česká republika)
30.6 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
Červenec 2019
5.7 Giro de Zavadilka Vědomice Zavadilka (Česká republika)
5.7 Zděchovský krpál 2019Zděchov (Česká republika)
6.7 Memoriál Vl. Urbana nejstaršíhoVědomice Zavadilka (Česká republika)
7.7 Memoriál Zdeňka BambáskaVědomice Zavadilka (Česká republika)
13.7 Karpatský pedál 2019Javorník (Česká republika)
13.7 MTB XCO ProtivanovProtivanov (Česká republika)
13.7 Kopřivnický DRTIČKopřivnice (Česká republika)
19-21.7 6. ČP XCO HlinskoHlinsko (Česká republika)
19.7 Welzlův MTB maratonZábřeh (Česká republika)
20.7 ČT Trans BrdyŘevnice (Česká republika)
20.7 Dukovanské okruhy Dukovany (Česká republika)
20.7 Moravskotřebovský cyklomaratonMoravská Třebová (Česká republika)
20.7 Smraďavka Smraďavka (Česká republika)
21.7 Rakovnické Cyklování - Silniční kriteriumRakovník (Česká republika)
25-28.7 Majstrovstvá Európy MTB XCOBrno (Česká republika)
27.7 Mezi Polevskými obryPolevsko (Česká republika)
27.7 MTB Sádecká pila Sádek (Česká republika)
27.7 Šumavský MTB maraton České spořitelnyZadov (Česká republika)
Srpen 2019
2.8 NOVA CUP - Sahara raceMarokánka u Hradce Králové. (Česká republika)
2-3.8 Valachy ManVelké Karlovice (Česká republika)
3-4.8 Enduro Race KlínyKlíny (Česká republika)
3.8 Hlinecký HřebecHlinsko (Česká republika)
3.8 Mikuláš CupVraclav (Česká republika)
3.8 GERGEL Wood Bike Series - Podkopná LhotaPodkopná Lhota (Česká republika)
4.8 Kolem Posázaví Ondřejov (Česká republika)
10.8 Klobucká kolaValašské Klobouky (Česká republika)
10.8 KrušnotonTeplice (Česká republika)
10.8 Kupkolo Podkrkonošský maratonLázně Bělohrad (Česká republika)
10.8 MTB XCO BukováBuková (Česká republika)
10.8 Vysočina Arena Tour České spořitelnyNové Město na Moravě (Česká republika)
12.8 Bikeranch CUP #4Praha (Česká republika)
17.8 ALISY Bike Babí Léto MTB marathonHrádek nad Nisou (Česká republika)
17.8 Časovka do vrchu LipenceLipence (Česká republika)
17.8 MTB GS TECHNIK JistebniceJistebnice (Česká republika)
17.8 MTB XCO BoskoviceBoskovice (Česká republika)
17.8 Rybnický cyklomaratonRybník (Česká republika)
17.8 Wembloudovy HrbyKlášterec nad Ohří (Česká republika)
17.8 Manitou Železné hory České spořitelnyChrudim (Česká republika)
24.8 Author Král Šumavy Road Klatovy (Česká republika)
24.8 Cream Bike ČeladnáČeladná (Česká republika)
24-25.8 FOX Enduro Race MorávkaMalá Morávka (Česká republika)
24.8 Lesák CUPČervený Kostelec (Česká republika)
24.8 MTB XCO KořenecKořenec (Česká republika)
24.8 Okolo LibiceLibice nad Doubravou (Česká republika)
24.8 Rusavská 50Rusava (Česká republika)
25.8 Železný dědekSoběhrdy (Česká republika)
31.8 Krkonošská 70 MTBJanské Lázně (Česká republika)
31.8 Lahofer Author CupVranovská přehrada (Česká republika)
31.8 Plzeňská MTB 50 KooperativyPlzeň (Česká republika)
Září 2019
1.9 LAWI Tour Classic Vinařice u Dobrovic (Česká republika)
6.9 XC O Pohár Bakova nad Jizerou 2019Bakov nad Jizerou (Česká republika)
7.9 Bike Maraton KněžiceKněžice (Česká republika)
7.9 Hasištejn BikePrunéřov u Kadaně (Česká republika)
7.9 Ocelák 2019Hradešín (Česká republika)
7.9 Přestavlcký vlkPřestavlky u Roudnice nad Labem (Česká republika)
7.9 Rallye Sudety Teplice nad Metují (Česká republika)
7.9 STEVENS G. BENEDIKT Soběslavský maratonSoběslav (Česká republika)
7.9 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - Libuš – Mistrovství PrahyPraha (Česká republika)
7.9 Tour de ZeleňákRumburk (Česká republika)
7.9 Znojmo Burčák Tour KooperativyZnojmo (Česká republika)
7.9 MTB XCO VelenovVelenov (Česká republika)
7.9 GERGEL Wood Bike Series - ZlínZlín (Česká republika)
8.9 TOMKET Pražský MTB pohár 2019 - Bike Park Zličín – Finálový závodPraha (Česká republika)
9.9 Bikeranch CUP #5Praha (Česká republika)
14.9 Časovka do vrchu – Račice nad Berounkou 2019Račice (Česká republika)
14.9 Gema XC Hrádek Varnsdorf (Česká republika)
14-15.9 GIANT Enduro Race ŠpičákŽelezná Ruda (Česká republika)
14.9 Mezihořský VršekMezihoří u Chomutova (Česká republika)
14.9 MTB Babí léto Moravská Třebová (Česká republika)
14.9 MTB XCO KníniceKnínice (Česká republika)
14.9 NOVA CUP - Harrachov (Finále ČP v XCM)Harrachov (Česká republika)
14.9 XC Bechyně Bechyně (Česká republika)
14.9 XC Cup NapajedlaNapajedla (Česká republika)
15.9 BMC Transbrody Zvole u Prahy (Česká republika)
15.9 Kašavský bajkkapKašava (Česká republika)
15.9 Tour de BechyněBechyně (Česká republika)
15.9 Kona Trans BrodyZvole u Prahy (Česká republika)
21.9 Author Pražská 50Praha (Česká republika)
21.9 Author Pražský dětský sprintPraha 6 (Česká republika)
21.9 Břežanský KostitřasBřežany (Česká republika)
21.9 MTB XCO Nové Město na MoravěNové Město na Moravě (Česká republika)
21.9 Oderská Mlýnice Lesy ČRKlokočůvek u Oder (Česká republika)
21.9 Okolo SedlišťSedliště (Česká republika)
21.9 Okolo Vlčího HřbetuMariánská (Česká republika)
21.9 Okruhy pod JehlouČeská Kamenice (Česká republika)
21.9 Polanský duatlonekValašská Polanka (Česká republika)
22.9 Klikovy vrchyBratronice (Česká republika)
22.9 Svojkovský pohár Haven Svojkov (Česká republika)
28.9 Author Valtické CyklobraníValtice (Česká republika)
28.9 Mahacup Čerčany (Česká republika)
28.9 Mitas Gočárovy schody 2019Hradec Králové (Česká republika)
28.9 Ralsko MTB Tour České spořitelnyRalsko (Česká republika)
29.9 Industry raceÚstí nad Labem (Česká republika)
29.9 Zlínská 50Zlín (Česká republika)
Říjen 2019
5-6.10 KONA Enduro Race KlínovecKlínovec (Česká republika)
5.10 Mandava RunVarnsdorf (Česká republika)
5.10 NOVA CUP - MikulovMikulov (Česká republika)
5.10 PloštinaPloština (Česká republika)
5.10 Tour de Brdy Strašice (Česká republika)
6.10 #6 MSDH Bílá Bílá (Česká republika)
7.10 Bikeranch CUP finálePraha (Česká republika)
12.10 Cestou Pěti potokůKlášterec nad Ohří (Česká republika)
12.10 GERGEL Wood Bike Series - TrnavaTrnava (Česká republika)
13.10 ČT Author CupBedřichov (Česká republika)
19.10 Finálový večer Kolo pro život 2019Praha (Česká republika)
19.10 Pancířské stráně MTBŽelezná Ruda (Česká republika)
19-20.10 Blinduro PodzimSkiareál Karolinka (Česká republika)
Únor 2020
20.2 Rouvy virtuální závodRadotín (Česká republika)