Video: Představení - Orbea Alma

Mezi jeden z nejprodávanějších modelů španělské značky Orbea patří bezpochyby model Alma.Není se čemu divit. Po modelu Alma mohou sáhnout nejen začínající cyklisté, ale i zkušení závodníci. V nabídce totiž najdete jak hliníkové, tak i karbonové provedení rámu, u karbonového provedení pak máte dokonce možnost vybrat si jak z provedení OMR, tak dokonce i OMX. Samozřejmostí je pak možnost vybrat si různou výbavu.

Podpořit nás můžete odběrem YouTube kanálu na tomto odkazu.
info
Testy a představení produktů se realizují s produkty a materiály zapůjčenými od dovozce dané značky nebo z MTBIKER shopu. Jejich obsah a závěr je subjektivním názorem autora.
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
PetrMazura (Petr Mazura)

Podobné videa

Video: Novinky Orbea 2021 - ve znamení úspory váhy play_arrow

Video: Novinky Orbea 2021 - ve znamení úspory váhy

Podzim je čas, kdy nám výrobci představují své novinky pro další sezonu. Ne jinak tomu je i v případě španělské značky Orbea.
Video: Novinky Kellys 2021 - od hořčíku až po karbon play_arrow

Video: Novinky Kellys 2021 - od hořčíku až po karbon

Skutečně je z čeho vybírat - od hořčíkového odrážedla, přes hojně prodávané hliníkové modely, až po profesionální závodní karbonová kola.
Video: Představení Mondraker Chrono Carbon 29 play_arrow

Video: Představení Mondraker Chrono Carbon 29

Výrobce jízdních kol ze španělského Alicante, Mondraker, nabízí kola se specifickým rámem, kdy hlavním znamením je zalomená a plochá horní rámová trubka.
keyboard_arrow_up