Black Diamond

Black Diamond


Americká značka vyrábí jedno z nejlepších horolezeckých, turistických a lyžařských vybavení dostupných na trhu. Ve své oblasti patří ke špičce a koupíš ji i u nás v MTHIKER e-shopu. V nabídce najdeš úzce specializované produkty a potřebné vybavení nejen pro profesionální horolezce, ale i pro běžné turisty a lyžaře, kteří ocení kvalitu.

OBLEČENÍ

OBLEČENÍ

Jestli od svého oblečení očekáváš pohodlí a odolnost, Black Diamond si určitě oblíbíš. Vyrábí věci určené na horské aktivity, ale i každodenní docházení do práce, kdy tě může zastihnout nepříznivé počasí.
OBUV

OBUV

Boty Black Diamond tě překvapí svým konzistentním výkonem, ať už jsi v náročném horském terénu, nebo na skále. Vynikají pohodlím a dlouhou životností.
BATOHY A TAŠKY

BATOHY A TAŠKY

Objev spolehlivé batohy optimalizované na lezení, horolezectví, a dokonce i skialpinismus. Mají všechny funkce potřebné pro technické alpské cíle v čistém a jednoduchém designu.
Čelovky

Čelovky

Nabíjecí čelovky se silným světelným výkonem posvítí při všech aktivitách. Ať už je to běh, turistika, lezení, skialpová túra nebo noční sestup z ferraty, neztratíš pevnou půdu pod nohama.
SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Náročné a dlouhé výpravy už se nemusíš obávat. Se spolehlivým vybavením Black Diamond přežiješ jakékoli výzvy a terén. Prvotřídní kvalita materiálů nezklame ani v nejtěžších podmínkách.
PŘILBY

PŘILBY

Přilby Black Diamond vynikají nadstandardním pohodlím a schopností dobře se přizpůsobit různým tvarům hlavy. Mají mnoho možností nastavení, skvělé větrací otvory a poskytují vysokou ochranu hlavy.
keyboard_arrow_up