O nás
Žijeme cyklistikou tělem i duší

O stránce MTBIKER

MTBIKER vznikl v roce 1998 jako první bike portál na Slovensku a udržel se jako největší a nejnavštěvovanější cyklistický portál v regionu V4 a patří mezi nejnavštěvovanější cyklistické portály na světě.

MTBIKER dnes zastřešuje komunitu více než 200 000 cyklistů, kteří sdílejí názory, zážitky, fotografie a zkušenosti. Od roku 2014 provozujeme též e-shop s nejširší nabídkou a nejlepšími cenami na Slovensku. Navštívit nás můžeš ve třech prodejnách - od roku 2016 v MTBIKER centru v Hrádku, od roku 2021 v showroomu MTBIKER Bratislava a od roku 2023 i v prodejně MTBIKER Žilina.

Posláním této stránky je stát se místem, kde cyklisté najdou všechny informace a produkty, které jim pomůžou vychutnat si svoje hobby co nejvíc. Chceme všem cyklistům umožnit komunikaci s ostatními cyklisty v bezpečném prostředí a chceme jim pomoct při výběru kol a komponentů, které pro ně jsou nejvhodnější. Chceme umožnit cyklistům přihlásit se na akce a sdílet poté své zážitky a fotografie na jednom místě. Chceme cyklistům pomoct s tréninkem a plánováním tras a vyjížděk. Naši uživatelé jsou pro nás vždy na prvním místě.

Stránku MTBIKER provozuje firma MTBIKER.shop s. r. o., IČO 52770222. Zde jsou naše kontaktní údaje.

Tato stránka umožňuje návštěvníkům se zaregistrovat. Proč se registrovat?

  • Můžeš přidávat inzeráty do našeho bazaru.
  • Můžeš přispívat do existujících témat a vytvářet nová témata ve fóru.
  • Můžeš přidávat fotografie a videa.
  • Můžeš přidávat komentáře a hodnotit příspěvky ostatních.
  • Můžeš vytvářet soukromé akce a zvát na ně bikery..
  • Můžeš se zúčastnit našich soutěží.
  • Uvidíš, která témata už sis přečetl(a) a která ne, a upozorníme Tě na nové příspěvky, inzeráty a komentáře.
  • Můžeš přidávat svoje kola do svého profilu.
  • Registrace je zdarma! Zaregistruj se teď.

Podrobnější informace o sekcích této stránky najdeš níže. Spoustu dalších informací a možností nákupu nebo podpory najdeš na stránkách dostupných z pravého menu v této sekci.


Popis funkcí stránky MTBIKER

MTBIKER je komplexní portál pro cyklisty a obsahuje několik sekcí. Přečti si o nich níže a nezapomeň, že v záhlaví máme pole pro vyhledávání, které Ti pomůže najít, co hledáš.

home Úvodní stránka

Na úvodní stránce najdeš několik aktuálních článků za den a současně náš výběr nejzajímavějších článků za posledních 7 dnů. Kromě toho tam najdeš vždy nejnovější produkty v akci, inzeráty, fotografie a nejbližší akce v našem kalendáři. Vyplatí se sem podívat i několikrát za den.

Shop Internetový obchod MTBIKER

Největší slovenský cyklistický e-shop s více než 50 000 položek od stovek známých i exkluzivnějších značek. Více než polovina položek je běžně skladem s dodáním druhý den kurýrem, případně k osobnímu odběru po celém Slovensku. Na veškeré zboží je plná záruka a možnost vrácení do 30 dnů.

Magazín Články a videa o cyklistice

Tady najdeš články a videa ze všech odvětví cyklistiky. Články a videa jsou kategorizovány podle takzvaných "tagů", na které můžeš kliknout, a zobrazit si tak obsah věnující se konkrétnímu "tagu" - např. tréninku.

U seznamu článků najdeš v menu vpravo i seznam nejpopulárnějších kategorií a seznam nejčtenějších článků za poslední měsíc.

Po přečtení článku máš možnost článek hodnotit a přidat k němu komentář. Budeme rádi, když tak učiníš - dává nám to cennou zpětnou vazbu a komentáře jsou často hodnotným doplňkem článku. Samozřejmě budeme rádi, když budeš naše články sdílet na Facebooku nebo jiných sociálních sítích.

fórum Největší cyklistické fórum

Naše fórum je největším a nejaktivnějším fórem na Slovensku. Máš tu možnost najít odpověď na každou otázku, kterou máš ohledně cyklistiky. A pokud ji náhodou nenajdeš, můžeš ji položit a velmi brzy se dočkáš odpovědi.

Fórum jako sekce je rozděleno na téměř 20 fór, každé obsahuje stovky témat a desetitisíce příspěvků. Můžeš si zobrazovat jedno fórum po druhém, případně vyhledávat, nebo sledovat aktivní témata, jestli témata bez odpovědí. Pokud jsi přihlášený/á, fórum ti ukáže, která témata mají Tebou nepřečtené příspěvky, a umožní Ti sledovat nové příspěvky ve fórech nebo tématech.

Do témat můžeš přispívat nebo je zakládat, ale jen když jsi registrovaný/á a přihlášený/á. Fórum obsahuje množství funkcí pro citaci, přikládání příloh, vkládání obrázků a videí, hodnocení příspěvků a další, které jistě objevíš při používání fóra.

Bazar Největší cyklistický bazar

V bazaru najdeš denně několik set nových inzerátů použitého i nového cyklistického zboží. Bazar je naší nejaktivnější sekcí s více než 60 000 zborazeními inzerátů denně, takže je ideálním místem, kde se můžeš zbavit starých nebo nechtěných komponentů a kol. Bazar obsahuje jen aktuální inzeráty - smazat si je můžou jejich zadavatelé, když přestanou být aktuální, případně je smaže systém nejpozději po třech měsících.

Bazar je kategorizovaný podle typu prodávaného zboží a každý inzerát je jen v jedné kategorii. Inzeráty můžeš díky menu vpravo filtrovat podle kategorie, okresu či ceny a řadit podle různých kritérií. Můžeš si také zobrazit inzeráty od aktivních členů fóra, od Tvých přátel na stránce MTBIKER, případně inzeráty, které jsi označil(a) jako oblíbené. Vyhledávat v bazaru můžeš v záhlaví, stejně jako v jiných sekcích.

Každý inzerát Ti sdělí, kdo je prodávající (a můžeš si zobrazit jeho další zboží a profil), odkud je (někdy i přesně na mapě), kolikrát byl inzerát zobrazen a jak je hodnocen. I Ty můžeš inzerát ohodnotit a napsat veřejný komentář, případně napsat prodávajícímu soukromou zprávu. Pokud inzerát porušuje pravidla, případně je špatně zadaný, můžeš kliknout na ikonku vykřičníku a inzerát nahlásit našim moderátorům.

Pokud přidáváš inzerát, což je u nás zdarma, pomocí formuláře vyplň co nejvíc informací a zařaď ho do správné kategorie. Inzerát můžeš sdílet na Facebooku, aby se o něm dovědělo co nejvíc lidí, a každé 3 dny ho zdarma "topovat" - což znamená dostat zpět nahoru do seznamu inzerátů.

komunita Sekce pro komunitu MTBIKER

Zde najdeš aktivity naší komunity - vyjížďky a žebříčky, fotografie přidané do fóra, kalendář akcí s možností přihlašování a cyklotrasy na přehledné mapě.

Vyjížďky Vyjížďky a tréninkový manažer

V této sekci si můžeš vést podrobný tréninkový deník, porovnávat se s ostatními, přidat se do týmu, inspirovat se nebo se přidat na trínink či vyjížďku, nebo jen zjistit, jak jsou na tom ostatní bikeři. Jestli používáš aplikaci Strava, vyjížďky se Ti do této sekce můžou nahrávat úplně automaticky.

Foto Fotogalerie vytvářená bikery

V této sekci najdeš fotografie přidané našimi uživateli ve fóru.

Kalendář Kalendář cyklistických akcí

V této sekci najdeš všechny oficiální akce, které se konají na Slovensku a v blízkém okolí. Kalendář můžeš filtrovat podle data, typu akce, země nebo ligy, do které akce patří. Všechny akce jsou zobrazené i na mapě, abys lépe viděl akce ve Tvém okolí.

Každá akce má svoji detailnístránku, kde najdeš všechny informace o akci - od propozic, přes mapu centra závodu či počasí v centru závodu až po komentáře / diskusi o akci a po skončení akce i výsledky, reportáže a fotografie. Zároveň tam uvidíš hodnocení akce a kdo z členů MTBIKER je na ni přihlášený.

Cyklotrasy Cyklistická mapa

Tady najdeš digitální cyklomapu Slovenska, kterou můžeš používat i v terénu na mobilu. Zobrazují se na ní fotografie z fóra, které byly na daných místech pořízeny, abys měl(a) představu, jak to tam vypadá.

mail Soukromé zprávy

Tato sekce umožňuje přijímat a odesílat soukromé zprávy mezi registrovanými uživateli stránky MTBIKER. Jde o bezpečný a pohodlný způsob komunikace mezi členy. Sekce funguje jako klasický e-mailový klient, ale místo e-mailových adres se zprávy uživatelům posílají přímo, podle jejich uživatelského jména.

Kromě tradičních funkcí, jakými je slučování zpráv do konverzací, možnost poslat zprávu více uživatelům, přeposílat zprávy a podobně, je možné zprávy nahlašovat při porušení pravidel a vytvářet složky a pravidla pro filtrování a lepší management zpráv.

notifications_none Notifikace

Notifikace Tě upozorňují na nové příspěvky k tématům, která sleduješ, nové soukromé zprávy, nové komentáře u článků, nové inzeráty v kategoriích, které sleduješ, na nové články a v případě, že Tě někdo označí v příspěvku. Pokud máš nějaké nepřečtené notifikace, svítí ti jejich ikonka červeně - toto označení zmizí, jakmile si notifikace zobrazíš.

person Tvůj uživatelský profil

Ve svém uživatelském profilu uvidíš, jaké informace o sobě publikuješ i pro ostatní registrované členy, více podrobností o své aktivitě, příspěvcích, fotografiích, článcích, komentářích, inzerátech a akcích, na které se chystáš. V této sekci si také můžeš přidat do profilu svoje kola a u každého definovat komponenty, hmotnost, fotky a výrobní číslo pro případ, že by ti bylo nedejbože ukradeno.

settings Nastavení

V nastavení si můžeš změnit všechny aspekty svého profilu. Ať už jsou to osobní údaje, obrázek, kontaktní údaje, heslo, nebo nastavení funkcí fóra a stránky, vše najdeš pod jednou střechou. Zároveň tu najdeš možnost přidávání přátel a ignorovaných uživatelů. To ti pomůže i filtrovat příspěvky a bazar.

keyboard_arrow_up