Funkční oblečení CRAFT

Funkční oblečení CRAFT


Selektor funkčního oblečení na každý sport do každého období. Vyber si přesně takové, jaké potřebuješ.

Oblečení pro intenzivní pohyb

Oblečení pro intenzivní pohyb

Funkční oblečení pro seriózní sportovce do chladných i teplých měsíců. Spolehlivě odvádí množství potu, ale zároveň zachovává tepelný komfort.

ACTIVE EXTREME X

Partner na nejtěžší tréninky a závody v chladných podmínkách. Odvádí pot při zachování tepelného komfortu.

ACTIVE INTENSITY

Třísezónní spodní prádlo pro ty, kteří se nebojí zapotit za jakéhokoliv počasí. Využiješ ho hlavně od podzimu do jara.

PRO DRY NANOWEIGHT

Prádlo na nejintenzivnější aktivity s extrémně nízkou gramáží (80 g/m2), bleskovým odvodem potu a výjimečnou prodyšností.

ADV COOL INTENSITY

Tričko je skvělou volbou na všechny sportovní aktivity s vyšší intenzitou. Oceníš velmi rychlý odvod potu a chladivý pocit venku i při halových aktivitách.

COOL MESH SUPERLIGHT

Funkční spodní prádlo i do největších veder. Dokáže účinně odvádět pot od těla i při extrémní zátěži při teplotách nad 30 °C.

CORE DRY ACTIVE COMFORT

Celoroční řada spodního prádla, kterou nejvíc využiješ od podzimu do jara, ale svoje využití najde i v chladnějších letních dnech.

CORE DRY

Řada Core Dry byla vytvořena tak, aby ses nemusel(a) vzdávat pohodlí funkčního prádla v jakékoliv situaci - každodenního prádla.
Oblečení do chladného počasí

Oblečení do chladného počasí

Nejteplejší řada funkčního oblečení, která se postará, abys byl(a) během sportovní aktivity v teple i v nejmrazivějších dnech.

ADV WARM INTENSITY

Nejteplejší řada spodního prádla, která tě překvapí kombinací tepelného komfortu, moderního designu a maximální funkčnosti.

CORE WARM

Určené na aktivity nižší intenzity v chladných až velmi chladných podmínkách. Řada Core Warm je ideální volbou pro aktivity, jako je sjezdové lyžování nebo turistika.
Oblečení z ovčí vlny Merino

Oblečení z ovčí vlny Merino

Ideální na vnější aktivity v chladném až mrazivém počasí. Přírodní merino vlna v kombinaci se syntetickým vláknem zaručí, že budeš v teple po celý den.

PRO WOOL EXTREME X

CRAFT PRO Wool Extreme X kombinuje výhody přírodní merino vlny s umělými vlákny. Exkluzivní materiál zabezpečuje účinný odvod potu a maximální tepelný komfort i během sportovních aktivit v mrazivých podmínkách.

ADV WOOL MERINO

Vynikající volba na delší sportovní aktivity během chladnějších dní. Oblečení kombinuje vlnu merino, která zajišťuje dlouhotrvající tepelný komfort, a umělé vlákno, které zase dokonale odvádí pot od těla.

CORE WOOL MERINO

Ideální na vnější aktivity v chladném až mrazivém počasí. Poskytuje tepelný komfort po celý den díky kombinaci výhod přírodních materiálů, jako je merino vlna, s umělými vlákny.
keyboard_arrow_up