O nás
Žijeme cyklistikou tělem i duší

Pravidla používání stránky MTBIKER a MTHIKER

Tato stránka existuje, aby sloužila komunitě cyklistů a outdoorových nadšenců na Slovensku. Chceme, aby byla místem, kde si všichni najdou všechny informace, které o svém hobby potřebují mít, a aby měli prostor na komunikaci se stejně zaměřenými lidmi. Na to, aby tato stránka fungovala a sloužila všem, máme několik pravidel, se kterými užíváním služeb stránky MTBIKER / MTHIKER souhlasíš:

 • Nebudeme tolerovat vulgární, rasistické, extremistické nebo jinak nesnášenlivé příspěvky a komentáře. Tyto budou po nahlášení bezodkladně smazány a jejich autoři už nebudou mít na MTBIKER /MTHIKER přístup.
 • Nechceme, aby byly komentáře, inzeráty, fotografie a příspěvky zneužívané k reklamě. Takovýto obsah může být smazán..
 • Není v našich silách kontrolovat originalitu zboží v bazaru ani identitu našich uživatelů. Neneseme odpovědnost za škody ani újmu, které mohou vzniknout zveřejněním inzerátu na stránce MTBIKER / MTHIKER. Budeme spolupracovat s původním majitelem a policií, pokud se u nás objeví inzeráty na kradené zboží.
 • Všechny články, videa, fotografie, diskusní příspěvky, komentáře a jiné materiály nahrané na stránku uživateli jsou jejich názory a ne názory redakce nebo provozovatelů stránky MTBIKER /MTHIKER. Neneseme odpovědnost za obsah těchto materiálů ani za škody nebo újmu, které mohou vzniknout zveřejněním těchto materiálů na stránce MTBIKER / MTHIKER.
 • Všechny články, videa, fotografie, diskusní příspěvky, komentáře a jiné materiály, které nahráváš na náš server, musí být projevem Tvé osobnosti, osobní povahy, autorským dílem nebo k nim musíš mít adekvátní licenci. V případě porušení autorských, osobnostních nebo základních lidských práv (zejména práva na ochranu soukromí, práva na ochranu osobních údajů) třetí osoby od Tebe můžeme požadovat náhradu škody, která nám jako provozovateli webové stránky případně vznikne v souvislosti s uplatněním nároků třetí osoby dotčené Tvým protiprávním jednáním.
 • Přidáním diskusního příspěvku, článku, inzerátu, komentáře, vyjížďky, fotografie nebo jiného materiálu na stránku MTBIKER /MTHIKER nám pro případ, že by měl být takovýto výstup předmětem duševního vlastnictví, uděluješ nevýhradní licenci na použití díla (tj. příslušného výstupu představujícího předmět duševního vlastnictví), a to za následujících podmínek:
  (i) způsob použití díla podle ust. § 19 ods. 4 písm. c) a f) Autorského zákona (tj. zařazení do databáze a uvedení díla na veřejnosti),
  (ii) v neomezeném rozsahu (podle § 67 Autorského zákona),
  (iii) po celou dobu trvání majetkových práv autora k dílu,
  (iv) bez nároku na finanční odměnu (za protihodnotu v této souvislosti považujeme Tvoji možnost užívat funkce tohoto webu),
  (v) se souhlasem autora na udělení sublicence třetí osobě a s tím, že
  (vi) jsme oprávněni rouhodnout o odstranění díla z našeho webu a ostatních platforem v případě, že porušuje pravidla užívání stránky MTBIKER nebo pravidla diskusního fóra, jestli Tvoje dílo zasahuje do práv a svobod jiných nebo je v rozporu se zákonem.
  Udělená licence se vztahuje i na používání na dalších webových stránkách a sociálních sítích (zejména Facebooka Instagram) a jiných platformách (YouTube kanály) patřících provozovateli.
 • Pokud diskusní příspěvek, článek, inzerát, komentář, vyjížďka, fotografie, audiovizuální záznam nebo jiný materiál, který jsi přidal na stránku MTBIKER, není autorským dílem, resp. předmětem duševního vlastnictví, bereš při zohlednění výše uvedeného na vědomí, že přidání takového příspěvku na stránku MTBIKER / MTHIKER odpovídá Tvému souhlasu s použitím projevu Tvé osobnosti, resp. osobní povahy způsobem odpovídajícím účelům, za kterými provozujeme MTBIKER /MTHIKER (viz úvod těchto podmínek). Zachovávání obsahu a logická návaznost v rámci diskusí jsou pro dosažení těchto cílů klíčové, a proto přidáním příspěvku souhlasíš s tím, aby všechny Tvé příspěvky po obsahové stránce zůstaly na našem webu zachovány i poté, co se rozhodneš smazat svůj uživatelský účet, avšak už jen v anonymizované formě, tzn. tak, aby se nedaly spojit s Tvojí osobou, resp. s identitou, kterou sis na našem webu vytvořil(a).
 • Registrace je určena jen pro dospělé a děti starší 16 let. Pokud Ti je méně než 16 let, musíš nám doložit souhlas zákonného zástupce.
 • Budeme rádi, když budeš sdílet naše články, videa nebo fotografie, ale žádáme Tě, abys vždy uvedl(a)autora a odkaz (hyperlink) na MTBIKER, jinak porušuješ naše autorská práva, případně autorská práva našich uživatelů.
 • Nepotěší nás, pokud budeš používat AdBlock (nebo podobné plug-iny). Obíráš nás tím o příjmy z reklamy, z nichž tato stránka žije. Pokud blokuješ reklamu a chceš stránku používat, podpoř nás nákupem v našem e-shopu.

Náš příslib uživatelům MTBIKER

 • Tvoje údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je neposkytneme třetím stranám bez Tvého explicitního povolení. Víc o našich zásadách ochrany soukromí a osobních údajů najdeš tady.
 • Děláme vše, co je v našich silách, abychom odstranili nevhodný obsah nahraný uživateli. Pokud nám pomůžeš tím, že takový obsah nahlásíš, zvládneme to rychleji.
 • Snažíme se v našich článcích i příspěvcích být co nejobjektivnější, ale každý článek či příspěvek je subjektivním názorem jeho autora.
 • Uživatelé jsou pro nás na prvním místě. Řídíme se zpětnou vazbou od svých uživatelů, ale ne vždy je možné vyhovět všem. Snažíme se vždy najít řešení, které vyhovuje většině uživatelů.


MTBIKER.shop s. r. o. - provozovatel stránky MTBIKER a MTHIKER

keyboard_arrow_up