Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost na prvním místě

PR článek

Otázka bezpečnosti na kole je často probíraným tématem. I na ty nejzkušenější cyklisty číhají v terénu i na silnicích nepředvídatelné nástrahy. Ne všem lze předejít, i tak ale můžete na své bezpečnosti zapracovat. Třeba těmito kousky.

Craft ADV Endur Lumen

Zejména na silnicích je barva dresu velmi důležitá, je třeba být dobře vidět. Dámský dres Craft ADV Endur Lumen je provedený v krásné oranžové barvě, neméně důležitý je i výrazný reflexní potisk na rukávech, díky němuž bude cyklistka dobře viditelná i za šera či za tmy. V létě se hodí i jeho rychleschnoucí vlastnosti a chladivý efekt, kterého je dosaženo díky skvělému odvodu tepla. Cena tohoto kousku je 1899 Kč a najdeš ji v našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.

Kellys Sprout

Na bezpečnost svých dětí dbáme kolikrát častěji než na svou vlastní. Při jízdě na kole by to nemělo být jinak. Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků je přilba. Kellys Sprout představuje full-face dětskou přilbu s odnímatelnou spodní částí. Aby sedla každému, nachází se v zadní části velké kolečko na utažení. Příjemný pocit při jízdě zajišťuje třináct větracích otvorů. Cena přilby je 1599 Kč a najdeš ji v našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.

Crankbrothers Mallet E Speedlace

V terénu musí mít noha pořádnou oporu, a to jak při šlapání, tak při občasném tlačení kola do kopce. Enduro tretry Crankbrothers Mallet E Speedlace jsou všestrannou součástí výbavy, protože je lze používat i v kombinaci s nášlapnými pedály. Díky tlumicí pěně EVA v podrážce podrží i tam, kde převody nestačí. Milou drobností je i kapsička na tkaničky, aby se při jízdě nemotaly do řetězu. Cena za tretry je 4049 Kč a najdeš je na našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.

Ravemen TR300

Osvětlení cyklisty v současné době nehraje důležitou roli jen v noci, ale i ve dne. Odolné světlo Ravemen TR300 se vyznačuje výkonem 300 lumenů, o který se starají tři diody. Zajímavostí je funkce automatického zapnutí - světlo se vypne po dvou minutách nečinnosti a následně se na základě detekce pohybu automaticky zapne. Na knoflíkové baterie můžete zapomenout, dobíjí se pomocí microUSB kabelu. Cena světla je 1199 Kč a najdeš ho v našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.


CTM Draax

Pokud jsi v terénu všestranným jezdcem, potřebuješ i všestrannou přilbu. Model CTM Draax se hodí jak na XC, tak i na lehčí enduro či trail. Tato přilba má jednak odnímatelný a nastavitelný kšilt, navíc i prodlouženou zadní část, která chrání zátylek. Pohodlí zajišťují vycpávky z jednoho kusu, které jsou také odnímatelné a jejich součástí je i síťka proti hmyzu. Cena přilby je 1099 Kč a najdeš ji v našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.

Amplifi Track 23

Při ježdění v horách je dobrý batoh více než žádoucí, protože s sebou přece jen potřebuješ více výbavy. A když má integrovaný chránič páteře, tím lépe. Právě do této kategorie spadá i batoh Amplifi Track 23, který má kromě chrániče i přípravu na hydrovak, přičemž hadička může být vyvedena zprava i zleva. Celek dotvářejí šikovné drobnosti jako například píšťalka na hrudním páse či pláštěnka do deště, pod kterou se vejde i helma. Cena batohu je 4499 Kč a najdeš ho na našem MTBIKER shopu nebo na stránkách dodavatele.

BBB NANGA II.

Přilba BBB BHE-54 NANGA II. patří mezi cenově dostupné helmy z kategorie trailových přileb. Na rozdíl od jiných je na této už z výroby držák na kameru či menší světlo, a není tedy třeba připevňovat žádný další. Samozřejmostí je i praktický kšilt, který zajišťuje jednak ochranu proti slunci, ale i proti nízkým větvím. Cena přilby je 1349 Kč a najdeš ji v našem MTBIKER shopu či na stránkách dodavatele.
Pro kompletní informace o produktech navštivte, prosím, stránky jednotlivých výrobců/dovozců.
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
Líbí se Ti tento článek? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá

comment Komentáře

Momentálně se tu nenachází žádný komentář. Můžeš být první.

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá

Podobné články

Rozmazluj nejen sebe, ale i své kolo PR článek

Rozmazluj nejen sebe, ale i své kolo

Jezdit na kole umí skoro každý. Ne všichni se o něj ale dokážou patřičně starat. Návratem z vyjížďky by vaše vzájemná interakce neměla skončit. Čím více pohyblivých částí na kole máte, tím náročnější je jeho údržba. Tu ale samozřejmě vyžaduje i naše tělo.
Připravte se na tmu a buďte vidět PR článek

Připravte se na tmu a buďte vidět

S podzimem nepřichází jen ochlazení, ale i další problém - zkracují se dny. Ani to ale není důvod kolo zazimovat, stačí mít pořádné světlo.
Pohodlí na kole  - jak si užít vyjížďku ještě o něco více PR článek

Pohodlí na kole - jak si užít vyjížďku ještě o něco více

Jízda na kole přináší spoustu zážitků. Ty mohou být ještě příjemnější, když se na kole budete cítit nejen bezpečně, ale i pohodlně. Vybrali jsme pro vás pár kousků, díky kterým se budete na každou další vyjížďku těšit ještě více.
keyboard_arrow_up