O nás
Žijeme cyklistikou tělem i duší

Práce pro MTBIKER

MTBIKER je dlouhodobě nejnavštěvovanější cyklistický portál na Slovensku se 400 000 návštěvníky měsíčně. V roce 2015 začal provozovat cyklistický e-shop, který se stal lídrem na slovenském trhu. Také otevřel cyklistické centrum s prodejnou kol, testovacími dny, pump-trackem a občerstvením pro všechny příznivce cyklistiky. MTBIKER hledá možná právě Tebe, aby posílil svůj tým!

Otevřené pozice

Do týmu české redakce hledáme člověka, kterého baví cyklistika, dokáže si udržet pořádek ve věcech a baví ho psát. Na starosti bys měl(a) dodržování a sestavování redakčního plánu, komunikaci s externími partnery a redaktory i chod redakce všeobecně. Tvýma rukama by články procházely před publikací a sám/sama bys občas nějaký napsal(a). Takže pokud jsi zapálený/á cyklist(k)a a chtěl(a) bys pracovat v oboru, přihlas se, a možná právě Ty se staneš součástí našeho týmu.

Náplň práce:
  • Vedení a organizování redakčního plánu pro magazín bike-forum.cz / MTBIKER.CZ
  • Vedení redakce a péče o externí přispěvatele
  • Komunikace s partnery, organizátory bike akcí a slovenskou sekcí redakce MTBIKER.SK
  • Psaní základních článků (pozvánky na bike akce, představení produktů, představení novinek / nových kolekcí a podobně)
  • Správa sekce Kalendář (hledání a zadávání bike akcí do kalendáře)
  • Práce s redakčním CMS systémem (administrace článků, akcí, stanovování termínů a pod.)
  • Zapojení se do agendy okolo sociálních sítí
  • Reagování na podněty komunity
  • Administrativa a vedení příslušných redakčních evidencí
Požadavky
  • Rodilý/á Čech/Češka
  • Proaktivní přístup
  • Týmový hráč
  • Schopnost identifikovat neefektivní postupy a navrhnout lepší řešení
  • Angličtina - aspoň mírně pokročilý
Nepovinné, ale ceněné zkušenosti
  • Práce s CMS (content management system)
  • Zkušenosti se psaním
  • Zkušenosti s fotografováním
  • Zkušenosti se sociálními sítěmi
Místo a čas:
  • Brno / Zlín a okolí výhodou, ale není nutnou podmínkou
  • Aspoň 1x měsíčně celodenní práce z Bratislavy nebo Hrádku na Považí
  • Nástup: ASAP
Plat a benefity:
  • Mzda od 35 000 Kč podle zkušeností uchazeče
  • Bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků
  • Možnost zapojit se do redakčního testování produktů
  • Cyklistické/outdoor benefity a zaměstnanecké slevy
  • Práce v mladém kolektivu bikerů a bikerek i ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě
Kontakt: katarina.rusinova@mtbiker.sk
info Odoslaním CV alebo vyplnením dotazníku udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov, podľa ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len “Nariadenie GDPR”)
keyboard_arrow_up