Kariéra

Pracuj pro MTBIKER

Kde pracují ti největší milovníci kol a outdooru? Samozřejmě v MTBIKER a MTHIKER. Náš svět se točí na kolech a obouvá si turistické boty. Prohlédni si nabídku aktuálně obsazovaných pozic, naskoč k nám do týmu a staň se součástí skvělé komunity.

Aktuální pracovní nabídky

Marketing specialist (CZ)

MTBIKER rozšiřuje své obchodní činnosti směrem do České republiky. Do týmu marketingu hledáme člověka, který je doma v Čechách, je profík v marketingu a orientuje se na „bike scéně“. Pokud chceš skloubit práci s koníčkem, dej nám o sobě vědět.

Náplň práce

Lokalizácia Marketingových Kampaní
  • Preklady marketingových materiálov do rôznych jazykov
  • Spustenie a monitorovanie efektivity kampaní
  • Tvorba landing pages pre zvýšenie konverzie
  • Sociálne siete - správa CZ účtov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, TikTok
Eventy:
  • Podpora pri organizácii eventov a komunikácia s organizátormi
  • Účasť na mieste eventu a zabezpečenie súvisiacich úloh
  • Koordinácia marketingových aspektov spojených s eventami
  • Starostlivosť o partnerstvá so strategickými značkami
  • Komunikácia s relevantnými ľuďmi na strane partnera
  • Identifikácia nových strategických partnerstiev
  • Koordinácia spoločných aktivít a projektov
  • Udržiavanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so strategickými partnermi
Reporting:
  • Pravidelné monitorovanie štatistík a KPIs
  • Reportovanie kampaňových a partnerských výsledkov
Community management:
  • Denné monitorovanie komunikácie a komentárov
  • Komunikácia s komunitou
  • Príprava obsahu pre sociálne siete a copywriting
  • Preklápanie obsahu z magazínu na sociálne siete
  • Tvorba obsahu pre sociálne siete samostatne aj v spolupráci s redakciou
  • Príprava partnerského a kampaňového obsahu podľa zadania
  • Základná úprava vizuálov, publikácia obsahu

Požiadavky

  • Minimálne 2 roky praxe v oblasti marketingu a komunikácie
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Prehľad vo svete digitálneho a brand marketingu
  • Znalosť základov copywritingu a tvorby atraktívnych textov
  • Skúsenosti s organizáciou a koordináciou eventov výhodou
  • Základná znalosť META Business Suite
  • Základná znalosť grafickej úpravy fotografií v Canva, Adobe Photoshop výhodou
  • Výborné komunikačné schopnosti v českom aj anglickom jazyku
  • Základná znalosť nástrojov pre SEO a analýzu kľúčových slov (SEMrush, Similarweb,...)
  • Schopnosť efektívne pracovať v tíme na diaľku
  • Záujem o svet cyklistiky a outdooru je veľkou výhodou

Miesto a čas

  • 8,5 hod./deň
  • Miesto výkonu práce: homeoffice

Plat a benefity

  • Plat:od 32 tis CZK (TPP)
  • Doba neurčitá:podľa dohody
  • Skúšobná doba:3 mesiace
  • Koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov
  • Cyklistické/outdoor benefity a zamestnanecké zľavy, práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek, a ostatných outdooristov v rýchlo rastúcej firme

Kontakt

E-mail: katarina.rusinova@mtbiker.sk
Predmet e-mailu: Marketing specialist (CZ)
Plánované ukončenie výberového konania: 31.3.2024
Nástup: 1.4.2024
Odoslaním CV alebo vyplnením dotazníku udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov, podľa ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len “Nariadenie GDPR”)

Prodejce MTBIKER Brno (CZ)

Do naší nové prodejny v Brně hledáme kolegu, který ochotně poradí a pomůže zákazníkům, bude mít na starosti výdej objednávek či objednávání zboží na prodejnu.

Náplň práce

  • poradenství a obsluha zákazníků,
  • příjem a výdej objednávek,
  • objednávání zboží na prodejnu,
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti,
  • aktivní zapojování se do lokálního marketingu prodejny - účast na eventech, komunitních jízdách,
  • Bikefitting (po zkušební době absolvování školení Bikefitting) – není podmínkou.

Požiadavky

  • středoškolské s maturitou,
  • anglický jazyk / cizí jazyky výhodou,
  • proaktivní přístup, komunikativnost,
  • schopnost identifikovat problém a navrhnout řešení,
  • flexibilita
  • týmový hráč
  • pozice vhodná pro čerstvého absolventa, ale i uchazeče s praxí.

Místo a čas

  • 8,5 hod. / den
  • prodejna MTBIKER, Vlněna – Brno, Česká republika
  • nástup: duben 2024

  • Plat: od 30 tis CZK (TPP)
  • Doba neurčitá: dle dohody
  • Zkušební doba: 3 měsíce
  • bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků
  • cyklistické / outdoor benefity a zaměstnanecké slevy
  • práce v mladém kolektivu bikerů, bikerek a ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě

Kontakt

Predmet e-mailu: Prodejce MTBIKER Brno (CZ)
Plánované ukončení výběrového řízení: 10.3.2024

Servisní technik MTBIKER Brno (CZ)

Náplň práce

  • příjem kol na servisní prohlídku,
  • servis kol / elektrokol,
  • výdej kol zákazníkům,
  • odborné poradenství a obsluha zákazníků,
  • objednávání náhradních dílů,
  • komunikace se zákazníky,
  • jiné práce podle pokynů nadřízeného.

Požiadavky

Místo a čas

  • 8,5 hod./den
  • nástup: ASAP

  • Doba neurčitá: de dohody
  • bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků,
  • cyklistické / outdoor benefity a zaměstnanecké slevy,
  • práce v mladém kolektivu bikerů, bikerek a ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě.

Kontakt

Predmet e-mailu: Servisní technik MTBIKER Brno (CZ)
keyboard_arrow_up