Výbava na bikepacking - hurá za dobrodružstvím

Výbava na bikepacking - hurá za dobrodružstvím

PR článek

Bikepacking je v posledních letech disciplína, která zažívá obrovský rozmach a není se čemu divit. Co se ti bude hodit, pokud se plánuješ vrhnout do prvního dobrodružství?

Osprey Escapist 25 - 156 €

Osprey Escapist 25
Nový model 25 l batohu Escapist najde své uplatnění na delších výletech nebo jako doplněk k cyklistickým brašnám. Vejde se do něj mnoho potřebných věcí, jeho nošení však bude stále příjemné díky vzdušnému zádovému systému AirScape a popruhům BioStretch. Je možné ho doplnit vodním rezervoárem Hydraulics. A protože bikepacking není jen doménou slunečných dní, je vybavený pláštěnkou a reflexními prvky. Jeho MOC je 3 749 Kč a najdeš ho na našem MTBIKER shopu.

Muc-Off Rainproof Essentials Case - 24,99 €

Muc-Off Rainproof Essentials Case
Do špatného počasí je určen obal od Muc-Off. Vložit se do něj dá telefon nebo jiné drobnosti a se svými rozměry se pohodlně vejde do zadní kapsy dresu. V obale se nachází vnitřní kapsa na zip na mince nebo klíče. Díky použitému voděodolnému polyesteru 900D s PU povrchovou úpravou a zipem YKK® Aquaguard bude všechen obsah v bezpečí a v suchu. Pomocí poutek se dá uchytit i na jinou brašnu či opasek. Jeho MOC je 599 Kč a najdeš ho na našem MTBIKER shopu.

CamelBak MULE 5 Waist Pack - 89,99 €

CamelBak MULE 5 Waist Pack
Cyklistická ledvinka MULE 5 svým konceptem odlehčuje zádům a minimalizuje hmotnost. Pas cyklisty bude i při nošení spolehlivě odvětraný pomocí systému Air Support. Součástí ledvinky je i odnímatelný rezervoár Crux LR™ s objemem 1,5 litru a s magneticky upínatelnou hadičkou. Uvnitř ledvinky se také nachází integrovaný organizér nářadí, drobnosti se zase dají umístit do bederních kapes z vnější strany. MOC ledvinky je 2 199 Kč a najdeš ji na našem MTBIKER shopu.

Kellys Tanya MTB - 48,99 €

Kellys Tanya MTB
Brašna Tanya MTB s objemem 7 litrů vystačí i na delší bikepackingový výlet. Je vyrobena z odolného materiálu Tarpaulin, který spolehlivě chrání její obsah. Na kolo se upíná držákem na sedlo a páskou na sedlovku, čímž je docílena vyšší stabilita systému a redukce kolísání. Kromě hlavního úložného prostoru se po stranách nacházejí dvě kapsy a v zadní časti je místo uzpůsobené na uchycení světla. MOC této brašny je 1 749 Kč a najdeš ji i na našem MTBIKER shopu.

Ortlieb Seat-Pack - 145 €

Ortlieb Seat-Pack
Podsedlová brašna od Ortlieb s objemem 11 litrů neslouží jen na prenášení věcí, ale svými rozměry spolehlivě ochrání i zadek cyklisty jako menší blatník. Celkově pojme 11 litrů nákladu a o bezpečnost obsahu se není potřeba bát – před vodou a špínou ho ochrání vodotěsný materiál. Vzduchový ventil zabezpečuje, že brašna nebude mít větší objem, než je nezbytné. Pod elastické lanko v horní části se vejdou dodatečné drobnosti. MOC brašny je 3 699 a najdeš ji na našem MTBIKER shopu.

CTM TQ - 9,89 €

CTM TQ
Univerzální popruh CTM TQ můžete při bikepackingu využít mnoha způsoby. Konstrukce z hypalonu mu dodává zvýšenou odolnost i vysokou životnost. Umístit se do něj dá buď náhradní duše nebo větší CO2 bombička, malé popruhy pojmou například montpáky či menší duši. Ke kolu se uchycuje suchým zipem a díky jeho velkému obvodu se dá umístit téměř všude. Jeho MOC je 275 Kč a najdeš ho na našem MTBIKER shopu.

Garmin Instinct 2S Solar - 449 €

Garmin Instinct 2S Solar
GPS hodinky jsou šikovným doplňkem nejen díky záznamu trasy, ale i kvůli urychlení navigace v terénu. Přívlastek „S“ označuje kompaktní rozměry, hodí se proto i na menší zápěstí. Tělo je vyrobeno z robustních materiálů, které splňují armádní standardy a jejich sklíčko je velmi odolné vůči poškrábání. Nabízejí mnoho metrik a připojení externích snímačů rozhraním ANT+ nebo Bluetooth. Jejich MOC je 10 799 Kč a najdeš je na našem MTBIKER shopu.

Ravemen CR800 - 65,99 €

Ravemen CR800
Při nočních jízdách je nezbyté mít výkonné a spolehlivé světlo. Speciálně tvarovaná čočka předního světla CR800 zabezpečuje rozptyl světla na krátkou vzdálenost a naopak bodové světlo do dálky. Disponuje maximálním světelným tokem 800 lumenů, ale i přes to neoslepuje protijedoucí řidiče. Ovládá se pomocí kabelu, takže jezdec nemusí sundávat ruku z řidítek. Velkou výhodou při bikepackingu je možnost nabíjení za jízdy. Jeho MOC je 1 859 Kč a najdeš ho na našem MTBIKER shopu.

Pokud hledáš i další kousky výbavy pro své dobrodružství, můžeš navštívit náš MTBIKER shop a prohlédnout si aktuální nabídku.
Zdroj fotografií: redakce
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?

Podobné články

Oblečení do horšího počasí - vítr a déšť tě nezastaví PR článek

Oblečení do horšího počasí - vítr a déšť tě nezastaví

Podzim, to není jen padající listí a romantika babího léta. Neodmyslitelně k němu patří i horší počasí a do toho je třeba se náležitě obléct.
Mini bikepacking na ostrově Utö

Mini bikepacking na ostrově Utö

Brázdění štěrkových cest na ostrovech v Baltském moři představuje snad to nejpříjemnější, co může Švédsko cyklistům ze světa nabídnout.
Pláště a výbava do náročných podmínek – ani počasí tě nezastaví PR článek

Pláště a výbava do náročných podmínek – ani počasí tě nezastaví

Pokud patříš mezi bikery, kteří jezdí bez ohledu na to, jestli se práší, celý bike bude obalený blátem nebo venku padá sníh, musíš zvolit vhodný „setup“ tlaků a plášťů.
keyboard_arrow_up