Kolo sestavené výrobcem nemusí odpovídat představám a predispozici svého majitele. Konkurenční tlaky nutí výrobce ke kompromisům. Stačí si však trochu pohrát s detaily.


Máme pro vás několik tipů na levné, ale i finančně náročnější úpravy. Pomohou posunout nejen zážitek z jízdy, ale také podpořit váš výkon. Zajímavé tipy a rady vám předvede Lukáš Vaculík, naše nová posila s mnoha lety orientace v závodním světě cross-country.

Lukino je vášnivý cyklista, který si zamiloval horská kola a svět cross country. S postupem času a s přibývajícími kilometry se z něj stal obstojný závodník v maratonské disciplíně. Jezdí bok po boku tuzemských hvězd jako Jarda Kulhavý a občas se mu podaří stanout na bedně. Převážnou část kilometrů najíždí na silničním kole.

Největší porci času obětuje tréninku a údržbě kol. Své bohaté zkušenosti vám velmi rád předá v článcích a videích. Veškerou přípravu pojímá opravdu komplexně, takže jeho témata o tréninku, životním stylu, stravování, údržbě nebo regeneraci vás určitě nadchnou.

Podpořit nás můžete odběrem YouTube kanálu na tomto odkazu.
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá

Komentáře

Momentálně se tu nenacházejí žádné komentáře

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá

Podobné videa

Dresy do teplého počasí - léto přichází PR článek

Dresy do teplého počasí - léto přichází

Ať už preferuješ obepnuté a aerodynamické nebo volné a pohodlné kousky, zajisté oceníš rychlý odvod potu a spolehlivou termoregulaci za každých okolností.
Všestranná horská kola - v jednoduchosti je krása PR článek

Všestranná horská kola - v jednoduchosti je krása

Není nad univerzálnost hardtailu. Nezklame při dojíždění, přinese relax při víkendových výletech, ale i sportovní vyžití při maratonech. Tak který si vybereš?
Ochrana hlavy i těla pro každého cyklistu PR článek

Ochrana hlavy i těla pro každého cyklistu

Při rychlé jízdě z kopce dolů je třeba dbát na správnou ochranu. Bude to klasická přilba či „integrálka“? Chrániče kolen, nebo raději celé torzo?
keyboard_arrow_up