Nová kapitola Bike-fora

Nová kapitola Bike-fora

V pondělí ráno proběhla aktualizace webu spolu s podmínkami používání. Nejviditelnější změnou je ale přidání sekce MAGAZÍN, kde budou každý týden nové články a videa s inspirací a radami.

Jedná se o převzaté články z MTBIKER.cz vytvořené českou redakcí, která nyní přešla přímo pod Bike-forum.cz. Články píší nadšení amatéři, ale i zkušení cyklisté a přispět můžete i vy. V budoucnu chceme rozšířit a zkvalitnit obsah a stát se vaší cyklistickou homepage jak pro zprávy, inspiraci, tak i zábavu. Pokud vás zajímá, kdo pro vás články připravuje, můžete se podívat na náš redakční tým. Pokud vás však nová úvodní stránka s články neoslovila, do fóra se dostanete i přímo přes odkaz na aktuální témata, která si uložíte do oblíbených odkazů ve svém internetovém prohlížeči.

Další změnou je jasná struktura týmu, který Bike-forum.cz spravuje, stará se o každodenní chod a přispívá články. Mrkněte se na stránku redakčního týmu.

Méně reklamy


Snad velmi potěšitelnou zprávou je informace, že jsme odstranili, až na jednu plochu, všechny reklamní bannery. Reklama bude mít v budoucnu vždy nějakou souvislost s cyklistikou.

Rychlejší řešení podnětů pro administrátora a rozvoj webu


S novými provozovateli webu se zrychlila a zlepšila administrace fóra při řešení provozních záležitostí. Rozvoj v tomto směru bude do budoucna komplexnější a fórum se tak bude lépe a efektivněji bránit spamu a útokům.

Rozjíždíme sociální média


Poslední dobou jsme začali být aktivní na facebookovém profilu Bike-forum.cz, kam vybíráme zajímavý obsah z fotek na Bike-forum.cz. Pokud jste na Instagramu, můžete nás sledovat i tam. Stejně tak můžete sledovat Facebook MTBIKER.cz, kde se v příspěvcích zaměřujeme hlavně na obsah ze sekce magazín.

Nejbližší plány


Chystá se kalendář akcí, který dlouhodobě citelně chyběl, a jeho propojení s diskusí. Budete se tak moci podělit nejen o informaci o novém závodě, ale i doplnit hodnocení a zážitky z něj. Termín spuštění je naplánovaný na konec zimy tak, aby na začátek nové sezóny bylo vše připravené. Chystáme i organizované vyjížďky. Pozvánky budou formou vláken na Bike-foru, která založí někdo z našeho týmu. Také se připravují změny v sekci Bazar pro bezpečnější a příjemnější nakupování.

Věříme, že se vám novinky líbí, a budeme se snažit, abyste se na Bike-forum rádi vraceli už nejen za samotným diskusním fórem. Pošlete nám své podněty a tipy do komentářů, uvítáme je jako inspiraci pro další zlepšování.
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
mtbiker-komunitaCZ 
Líbí se Ti tento článek? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá

comment Komentáře

Momentálně se tu nenachází žádný komentář. Můžeš být první.

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá

Podobné články

Giant Trance X E+ nová hliníková generace

Giant Trance X E+ nová hliníková generace

Další z řady novinek Giantu je tentokrát zástupce elektrokol, Trance X E+, který slibuje 29palcová kola, vyšší integraci a lepší ovladatelnost.
Nový Giant Trance 29 - moderní trail bike

Nový Giant Trance 29 - moderní trail bike

Mezi nejoblíbenější kola současnosti rozhodně patří trail biky. Jsou to kola, která skloubí to nejlepší z endura i cross country. Pro rok 2022 přichází i Giant s novým modelem Trance 29.
Scout - gravel od Festky pro každé dobrodružství

Scout - gravel od Festky pro každé dobrodružství

Věrný svému názvu, Festka Scout se vydává do dosud neprobádaných oblastí. Dva roky po uvedení Roveru, prvního gravel modelu značky, Festka představuje Scout - rám vytvořený pro drsnější terény a náročné bikepackingové aktivity.
keyboard_arrow_up