Práce pro MTBIKER: Team leader české redakce

MTBIKER je se 400 000 návštěvníky měsíčně dlouhodobě nejnavštěvovanějším cyklistickým portálem na Slovensku. V roce 2015 začal provozovat cyklistický e-shop, který se stal lídrem na slovenském trhu. Také otevřel cyklistické centrum s prodejnou kol, testovacími dny, pump-trackem a občerstvením pro všechny příznivce cyklistiky.

Team leader české redakce

Do týmu české redakce hledáme člověka, kterého baví cyklistika, dokáže si udržet pořádek ve věcech a baví ho psát. Na starosti bys měl(a) dodržování a sestavování redakčního plánu, komunikaci s externími partnery a redaktory i chod redakce všeobecně. Tvýma rukama by články procházely před publikací a sám/sama bys občas nějaký napsal(a). Takže pokud jsi zapálený/á cyklist(k)a a chtěl(a) bys pracovat v oboru, přihlas se, a možná právě Ty se staneš součástí našeho týmu.

Náplň práce

  • Vedení a organizování redakčního plánu pro magazín bike-forum.cz/MTBIKER.CZ
  • Vedení redakce a péče o externí přispěvatele
  • Komunikace s partnery, organizátory bike akcí a slovenskou sekcí redakce MTBIKER.SK
  • Psaní základních článků (pozvánky na bike akce, představení produktů, představení novinek/nových kolekcí a podobně)
  • Správa sekce Kalendář (hledání a zadávání bike akcí do kalendáře)
  • Práce s redakčním CMS systémem (administrace článků, akcí, stanovování termínů a pod.)
  • Zapojení se do agendy okolo sociálních sítí
  • Reagování na podněty komunity
  • Administrativa a vedení příslušných redakčních evidencí

Požadavky

  • Rodilý/á Čech/Češka
  • Proaktivní přístup
  • Týmový hráč
  • Schopnost identifikovat neefektivní postupy a navrhnout lepší řešení
  • Angličtina - aspoň mírně pokročilý

Nepovinné, ale ceněné zkušenosti

  • Práce s CMS (content management system)
  • Zkušenosti se psaním
  • Zkušenosti s fotografováním
  • Zkušenosti se sociálními sítěmi

Místo a čas

  • Brno/Zlín a okolí výhodou, ale není nutnou podmínkou
  • Aspoň 1x měsíčně celodenní práce z Bratislavy nebo Hrádku na Považí
  • Nástup: ASAP

Plat a benefity

  • Mzda od 35 000 Kč podle zkušeností uchazeče
  • Bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků
  • Možnost zapojit se do redakčního testování produktů
  • Cyklistické/outdoor benefity a zaměstnanecké slevy
  • Práce v mladém kolektivu bikerů a bikerek i ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě

Kontakt: katarina.rusinova@mtbiker.sk
Dotazník: Dotazník pro vyplnění
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?

Podobné články

Pozvánka: Měsíc duben - vlak plný závodů už se rozjíždí

Soustředění, jarní kilometry a zimní přípravu máme za sebou a tak přišel čas přetavit tréninkové hodiny do závodů.
For Bikes 2024 - výkladní skříň cyklistiky s rozbitou výlohou

Praha - Letňany, výstaviště, konec března, kola a vše co k nim patří …
Univerzální výbava - na kolo, do města i na turistiku PR článek

Univerzální výbava - na kolo, do města i na turistiku

Máme rádi univerzálnost a produkty, které využijeme pro většinu outdoorových aktivit. V naší nabídce si určitě vybereš i ty. Nech se inspirovat redakčním výběrem.
keyboard_arrow_up