Kromě nových sad od Shimana a očekávaných novinek Eurobike přinesl mnoho zajímavého, objevili jsme několik předprodukčních prototypů, revolučních konstrukčních řešení nebo nevšedních drobností.

Bezdrátové řazení v zadním náboji nahrazující přesmykač představil CLASSIFIED už před časem. Nám se podařilo si tuto revoluční novinku vyzkoušet. Zkusili jsme zlikvidovat cyklocomputer Garmin Edge Explore vybavený ochranou Panzer Glass. Potrápili jsme i novinku v podobě chytrých světel Sigma Aura 100 a Blaze Link. Objevili jsme kolo olympijského vítěze Toma Pidcocka s prototypem vidlice Suntour s elektronickým chytrým lockem. Narazili jsme ovšem i na biologicky rozložitelný bidon, plastové ultralehké duše a mnoho dalšího.

report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
PetrMazura 
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá

Komentáře

Momentálně se tu nenacházejí žádné komentáře

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá

Podobné videa

Jak neztrácet čas při podzimním mytí kola?

Jak neztrácet čas při podzimním mytí kola?

Jestli pro vás sezona nikdy nekončí a tlející listí a rozbahněné cesty pro vás nejsou překážkou, pojďte se podívat na pár rychlých tipů, jak neztratit sobotní dopoledne zdlouhavým čištěním kola.
Video: Eurobike 2021 – novinky Shimano

Video: Eurobike 2021 – novinky Shimano

Shimano nepředstavilo jen bezdrátové dvanáctirychlostní silniční sady, novinky jsou i u MTB sad a oblečení.
Dresy do teplého počasí - léto přichází PR článek

Dresy do teplého počasí - léto přichází

Ať už preferuješ obepnuté a aerodynamické nebo volné a pohodlné kousky, zajisté oceníš rychlý odvod potu a spolehlivou termoregulaci za každých okolností.
keyboard_arrow_up