Zážitky, inspirace, návody
MTBIKER magazín

Nejnovější články z kategorie Představení kol a výbavy

Připravte se na tmu a buďte vidět PR článek

Připravte se na tmu a buďte vidět

S podzimem nepřichází jen ochlazení, ale i další problém - zkracují se dny. Ani to ale není důvod kolo zazimovat, stačí mít pořádné světlo.
Video: Představení Marin Rift Zone 29 Carbon 1 - ne tak úplně karbon play_arrow

Video: Představení Marin Rift Zone 29 Carbon 1 - ne tak úplně karbon

V nabídce kalifornského Marinu se vedle hliníkové verze trail biku nabízí i karbonová, model Rift Zone 29 Carbon. Ten nabízí kombinaci karbonového rámu s hliníkovou zadní stavbou. Zdvihy a geometrii, přesně jak se dá u trail biku očekávat, a kombinaci spolehlivých komponentů.
Mondraker - novinky ze španělského Alicante pro rok 2022 PR článek

Mondraker - novinky ze španělského Alicante pro rok 2022

Španělská značka Mondraker, sídlící v Alicante, rozhodně nepatří mezi nejmladší. Vždyť už má za sebou dvacetiletou historii a za ta léta nasbírala mnoho zkušeností nejen na sjezdových tratích, kde to všechno začalo.
Pinarello Dogma F - dokonale vyvážené kolo?

Pinarello Dogma F - dokonale vyvážené kolo?

Většina výrobců se u silničních kol vydala cestou specializace a nabízí speciály do kopců, do rovin, nebo pohodlná grand fondo kola. Pinarello se u nového modelu Dogma F rozhodlo vytvořit skutečný univerzál. Podařilo se tomuto italskému výrobci vytvořit ideální kombinaci?
Co by s sebou měl vozit na kolo každý začátečník? PR článek

Co by s sebou měl vozit na kolo každý začátečník?

Chystáte se poprvé na delší vyjížďku na kole? Nenechte si ji zkazit defektem, který zvládnete opravit, či úrazem, jehož riziko lze minimalizovat. Nebo by vás vážně nemrzelo si kvůli píchlému kolu volat odvoz vašeho jistě pečlivě naplánovaného výletu?
Praktičtí pomocníci, kteří vás na vyjížďce nenechají ve štychu PR článek

Praktičtí pomocníci, kteří vás na vyjížďce nenechají ve štychu

Ve chvílích, kdy si chcete být jisti každým detailem, je vhodné si vybrat nejen na základě cenové dostupnosti, ale také podle výkonu a funkcí, které daný komponent nabízí. Tím spíš, pokud plánujete návštěvu neznámých a náročných terénů.
Čisté kolo je základ. Jak se nejlépe ochráníte před blátem? PR článek

Čisté kolo je základ. Jak se nejlépe ochráníte před blátem?

I když cyklistika nepatří zrovna k nejčistším sportům, můžete si ježdění do značné míry zpříjemnit pomocí správných doplňků. Lepší jízdu vám zajistí nejen čistý řetěz a kolo jako takové, ale i aktivní ochrana během jízdy.
Novinky: Orbea pro rok 2021

Novinky: Orbea pro rok 2021

Velký rok pro španělskou značku zanechává stopy inovací na modelech pro sezonu 2021. Orbea přesahuje do všech disciplín a projíždí si vlastní stopu, tak si pojďme představit baskické fešáky v plné kráse.
CTM: Novinky pro rok 2021

CTM: Novinky pro rok 2021

Hlavní sezonní tah je za námi a vzápětí přijde sezóna nová. Tak jako ostatní výrobci kol, i kluci ze slovenského CTM rozšířili portfolio kol nadcházejícímu období. Hned první kousky vypadají zajímavě specificky i vizuálně a je jasné, že se máme na co těšit.
Video: Představení - Giant Trance X 29 2021 play_arrow

Video: Představení - Giant Trance X 29 2021

Nový Trance X 29 pro rok 2021 nabízí hned dvě novinky, které posouvají tento bajk do vyššího levelu a nabízejí mnohem širší využití a mnohem více zábavy.
Video: Představení - Orbea Alma play_arrow

Video: Představení - Orbea Alma

Mezi jeden z nejprodávanějších modelů španělské značky Orbea patří bezpochyby model Alma.
Formulář se odesílá
keyboard_arrow_up