Zážitky, inspirace, návody
MTBIKER magazín

Nejnovější články z kategorie Horská cyklistika

Marin 2022: Nabídka trail a enduro biků pro rok 2022 PR článek

Marin 2022: Nabídka trail a enduro biků pro rok 2022

Dlouholeté zkušenosti a široký sortiment. To je kalifornská značka Marin a její nabídka horských celoodpružených modelů na traily nebo enduro.
Rozhovor: Gaspi - vyhlašuji pátrání, odměna jistá

Rozhovor: Gaspi - vyhlašuji pátrání, odměna jistá

Richarda Gasperottiho, kterého většina zná pod přezdívkou Gaspi, jsem poprvé osobně potkal někdy v roce 2007, možná 2008, v době, kdy jsem se ještě vozil na sjezdovém kole. Neznat v tu dobu Gaspiho bylo obrovským hříchem, znali ho totiž všichni posedlí vyššími zdvihy.
Ráno zima, odpoledne teplo? Co na sebe? PR článek

Ráno zima, odpoledne teplo? Co na sebe?

Jarní vyjížďky dokážou být pestré. Nejenže nabízí pozvolné probouzení přírody ze zimního spánku, naopak ale dokážou i potrápit, a to hlavně proměnlivým počasím. Nabízí se však spousta možností, jak se na jarní vyjížďku připravit. Jednou z nich jsou i vhodně zvolené doplňky.
Test: KLS DICE II - čistokrevný sporťák

Test: KLS DICE II - čistokrevný sporťák

Ne že bych si snad netroufal otestovat tento kousek od Kellys, ale vím, že slovenský výrobce v ČR nemá úplně jednotnou základnu fanoušků a vybalancovat z téhle recenze “bez ztráty kytičky” bude oříšek. Ale mám výzvy rád, tak pojďme na to.
Elektrokola od značky Lapierre 2022 PR článek

Elektrokola od značky Lapierre 2022

Když se řekne Dijon, asi každého jako první napadne ostrá hořčice. Ale pozor, nejen hořčice z tohoto města je ostrá. Stejně “ostrá” jsou i elektrokola místní značky Lapierre.
Závodní sezona začne pěkně zostra

Závodní sezona začne pěkně zostra

Duben nedá šanci nepřipraveným, a to doslova. Je totiž “napráskaný” mnoha skvělými závody. Startují seriály závodů, stejně tak se v kalendáři objevují i jednorázové akce a zahajují se i nejrůznější výzvy.
Zimní příprava a virtuální cyklistika

Zimní příprava a virtuální cyklistika

V zimním období hraje kolo přirozeně druhé housle, ale není to pravidlem. Jsou geografické oblasti, kde se dá trénovat nepřetržitě, nebo můžeme vycestovat na soustředění do tepla. Je to silně individuální záležitost podle chutě a finančních možností.
Giant 2022 - nejen nový Anthem nebo Revolt, myslelo se i na dámy PR článek

Giant 2022 - nejen nový Anthem nebo Revolt, myslelo se i na dámy

Občas v magazínu přineseme nějaké ty novinky od Giantu, ale přece jen si tady přehledně připomeňme, na co se v roce 2022 můžeme těšit.
Tip na dovolenou: Azurové pobřeží, díl první - San Remo

Tip na dovolenou: Azurové pobřeží, díl první - San Remo

Určitě se mezi vámi najde dost cyklistů, kteří rádi jezdí k Azurovému pobřeží, ať už na bike, nebo na silnici. Rád bych vám v několika článcích doporučil trailové oblasti, které jsem měl možnost navštívit.
Video: Ghost Lector UC World Cup Replica

Video: Ghost Lector UC World Cup Replica

Tento hardtail rozhodně nenechá nikoho chladným. Dokáže totiž vyvolat spoustu emocí už při samotném pohledu.
Co se může na začátku nové sezony hodit? PR článek

Co se může na začátku nové sezony hodit?

Zatímco životnost spousty komponentů a doplňků se dá měřit doslova na roky, jsou tady i takové, které zaslouží častější výměnu. A nutně to nemusí být jen komponenty či dopľnky úzce spjaté přímo s kolem. Mohou to být i například doplňky, které zvyšují komfort a bezpečnost jezdce samotného.
 Test: Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide - italská klasika v moderním pojetí

Test: Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide - italská klasika v moderním pojetí

Když se řekne Selle San Marco, spoustě z nás se vybaví barevně divoká sedla z devadesátých let s logem tohoto výrobce vyšitým či natištěným takřka přes celou plochu sedla. Doba pokročila, design se změnil, ale zůstala zachována kvalita sedel Selle San Marco?
Formulář se odesílá
keyboard_arrow_up