pilnabara

09.072022, 12:45

library_books Článek

Test: Rock Machine GravelRide CRB 900 AXS – kamarád pro všechny nápady Test: Rock Machine GravelRide CRB 900 AXS – kamarád pro všechny nápady

Test: Rock Machine GravelRide CRB 900 AXS – kamarád pro všechny nápady

Gravel kola se v posledních letech těší velkému rozmachu. Již dávno neplatí, že štěrkolet je vyroben z hliníku na silniční sadě. To tu opravdu nečekejte. GravelRide jsem navíc otestovala velmi neobvykle během ultra závodu na 1 344 km. Jak dopadl?
17.062022, 12:00

library_books Článek

Reportáž: L´Etape Czech Republic - s příchutí Tour de France Reportáž: L´Etape Czech Republic - s příchutí Tour de France

Reportáž: L´Etape Czech Republic - s příchutí Tour de France

Sobota 11. června byla letos vyhrazena opět pro L’Etape Czech a já už jsem se opět nemohla dočkat této parádní akce pod záštitou legendárního L’Etape by Tour de France.
11.052022, 14:40

library_books Článek

Pozvánka: L’Etape - druhé dějství Pozvánka: L’Etape - druhé dějství

Pozvánka: L’Etape - druhé dějství

První ročník legendárního L’Etape by Tour de France v Česku je již minulostí a nezadržitelně se blíží druhý ročník, který slibuje zcela novou, ale neméně krásnou trať. Jaká překvapení a novinky si pro nás pořadatelé připravili?
07.052022, 09:30

library_books Článek

Test: Rock Machine Blizz CRB 90-29 AXS – Rolls Royce mezi trailovými koly Test: Rock Machine Blizz CRB 90-29 AXS – Rolls Royce mezi trailovými koly

Test: Rock Machine Blizz CRB 90-29 AXS – Rolls Royce mezi trailovými koly

Oblíbenost trailových kol raketově roste a Rock Machine se chystá rozšířit svou již tak velkou nabídku trailových kol o karbonový speciál.
06.042022, 11:00

library_books Článek

Test: Pirelli P7 - legendární obutí pro cyklisty Test: Pirelli P7 - legendární obutí pro cyklisty

Test: Pirelli P7 - legendární obutí pro cyklisty

Pláště Pirelli patří mezi legendární značky obutí automobilů. Před pár lety vstoupilo Pirelli do cyklistického světa, kde se hned zařadilo k prémiovějším značkám a dlouhou dobu na trhu prodávalo pouze řadu Zero, která se řadila k dražším závodním plášťům. Poměrně nedávno Pirelli představilo i o něco levnější sourozence, a rozšířilo tak své portfolio produktů.
19.022022, 21:10

library_books Článek

Na co si dát pozor při balení na cyklistickou dovolenou Na co si dát pozor při balení na cyklistickou dovolenou

Na co si dát pozor při balení na cyklistickou dovolenou

Už se to blíží. Čas jarních cyklistických kempů v zahraničí. Jak si dovolenou užít a během balení na nic nezapomenout? Jedete se svým kolem, nebo letíte a kolo půjčíte na místě? V článku naleznete pár užitečných tipů a triků.
04.022022, 10:20

library_books Článek

Podcasty - jak zaměstnat hlavu na trenažéru a nezbláznit se Podcasty - jak zaměstnat hlavu na trenažéru a nezbláznit se

Podcasty - jak zaměstnat hlavu na trenažéru a nezbláznit se

Ježděním na kole trávíme hromadu času. Často na trenažéru, kdy jen šlapeme a přitom hlava pracuje až moc. Jak tedy čas využít a nezbláznit se? Zkusme podcasty.
14.012022, 11:10

library_books Článek

Rozhovor: Cyklodcérky Brno - cyklistika pod Špilasem Rozhovor: Cyklodcérky Brno - cyklistika pod Špilasem

Rozhovor: Cyklodcérky Brno - cyklistika pod Špilasem

Na jaře jsem na Instagramu objevila profil Cyklodcérky, který se věnoval cyklistice a dopravě v mém milovaném Brně. S Bárou, která stojí za profilem, jsem se krátce nato seznámila osobně a v září jsme natočily epizodu stejnojmenného podcastu. Tehdy se mě Bára ptala na závodění. Dnes se role vyměnily, a já se pro změnu Báry ptám na její projekt, pohyb po městech na kole, podcasty nejen o cyklistice a mnoho dalšího.
24.122021, 16:05

library_books Článek

Test: Neon ROAD White Phototronic Plus Blue - univerzál nejen na kolo Test: Neon ROAD White Phototronic Plus Blue - univerzál nejen na kolo

Test: Neon ROAD White Phototronic Plus Blue - univerzál nejen na kolo

Je fajn mít jedny brýle, které lze vozit po celý rok a za každého počasí. Takové jsou brýle od italské značky Neon ROAD s fotochromatickými skly. Jak se mi líbily a jak se mi s nimi jezdilo?
20.122021, 23:45

library_books Článek

Vánoční dárky pro cyklistu na poslední chvíli Vánoční dárky pro cyklistu na poslední chvíli

Vánoční dárky pro cyklistu na poslední chvíli

Sháníte dárky na poslední chvíli? Nebo si nevíte rady, co koupit cyklistovi? Tohle je tedy ideální článek pro vás. Podívejte se na tipy na dárky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle.
14.122021, 15:10

library_books Článek

Rozhovor: Barbora Průdková - enduro bojovnice Rozhovor: Barbora Průdková - enduro bojovnice

Rozhovor: Barbora Průdková - enduro bojovnice

Bára a Matěj Průdkovi jsou české bikové duo, které se může pyšnit dlouhým výčtem úspěchů jak na české, tak mezinárodní scéně. Bára se do svých 16 let aktivně věnovala sjezdovému lyžování, ale nakonec ji plně zlákala horská kola, kde na světové scéně posbírala mnoho úspěchů na silnici, cross country, ale i v eliminátoru. Dneska Báru můžeme potkat v lese buď na horském, nebo enduro kole.
30.112021, 06:00

library_books Článek

Rozhovor: Peter Velits  - spoluzakladatel značky Isadore Rozhovor: Peter Velits  - spoluzakladatel značky Isadore

Rozhovor: Peter Velits - spoluzakladatel značky Isadore

Na letošním Eurobiku jsme mezi stánky objevili i slovenskou značku Isadore. Využili jsme příležitosti k rozhovoru s jedním ze spoluzakladatelů, z dvojice bratrů Velitsů o značce Isadore, která již od svého vzniku kráčí trošku jiným směrem než ostatní.
23.112021, 06:00

library_books Článek

Test: Brýle KLS RESPECT II  - všestranný univerzál Test: Brýle KLS RESPECT II  - všestranný univerzál

Test: Brýle KLS RESPECT II - všestranný univerzál

Kellys nejsou jen kola a příslušenství k nim. V sortimentu najdeme i rozsáhlou nabídku volnočasového oblečení a doplňků. Rozhodla jsem se vyzkoušet a otestovat volnočasové sluneční brýle Kellys Respect II.
17.112021, 10:05

library_books Článek

Video: Posedla – první 3D tisknutá sedla na míru Video: Posedla – první 3D tisknutá sedla na míru play_arrow

Video: Posedla – první 3D tisknutá sedla na míru

Pokud už roky hledáte to správné sedlo, pak zbystřete. Posedla, český startup zaměřující se komplexně na pohodlí cyklistů, vyvíjí sedlo tisknuté na míru.
22.102021, 09:10

library_books Článek

Začni jezdit sama Začni jezdit sama

Začni jezdit sama

Tento text bych ráda věnovala všem slečnám i ženám, které jezdí na kole a chtějí své ježdění posunout zas o úroveň výše na delší vzdálenosti. Berte tento text jako takového malého průvodce pro dálkové ježdění.
06.092021, 22:00

library_books Článek

Zážitek jménem L’Etape Czech Zážitek jménem L’Etape Czech

Zážitek jménem L’Etape Czech

Je 28. srpna a redaktoři Bike-fora stojí na startu historicky první L’Etape Czech Republic. Hned za námi stojí Martina Sáblíková a okolo nás mnoho dalších hvězd. Jaká byla premiéra tohoto legendárního závodu u nás v Česku?
23.082021, 06:40

library_books Článek

L’Etape – profíkem na vlastní kůži L’Etape – profíkem na vlastní kůži

L’Etape – profíkem na vlastní kůži

Celosvětový fenomén, který umožňuje nám hobbíkům zažít na vlastní kůži etapu legendární Tour de France. Kde se vzala myšlenka této akce a jak se v průběhu let tento nápad vyvíjel? A malá pozvánka na jedinečný zážitek.
17.082021, 09:55

library_books Článek

Test: Craft PRO Nano versus Essence - všestranné dresy s odlišným zaměřením Test: Craft PRO Nano versus Essence - všestranné dresy s odlišným zaměřením

Test: Craft PRO Nano versus Essence - všestranné dresy s odlišným zaměřením

Funkčnost, materiál, ekologie, ale i módní záležitost. To vše a možná i další věci dnes řeším při výběru cyklistického dresu. Jak se mi líbily 2 zcela rozdílné dresy od švédské značky Craft?
05.082021, 10:00

library_books Článek

Rýžové koláčky jako profíci – recept ženy, která vařila pro Sagana Rýžové koláčky jako profíci – recept ženy, která vařila pro Sagana

Rýžové koláčky jako profíci – recept ženy, která vařila pro Sagana

Kdo by neznal oblíbenou traťovku profíků z Tour? Rýžové koláčky jsou vyhledávanou svačinkou všech cyklistů, protože jsou lehce stravitelné a dobře zasytí!
22.072021, 21:40

library_books Článek

Tokio 2020 +1 - Olympijské cyklistické souboje pod horou Fuji Tokio 2020 +1 - Olympijské cyklistické souboje pod horou Fuji

Tokio 2020 +1 - Olympijské cyklistické souboje pod horou Fuji

Největší akce sportovního světa se nezadržitelně blíží. Olympijské hry startují 23. července v japonském Tokiu a hned v úvodních dnech je na programu cyklistika. Na jakých tratích se závodníci poperou o olympijské medaile?
21.072021, 15:00

library_books Článek

Test: Craft ADV Offroad bib – jak mít vše po ruce Test: Craft ADV Offroad bib – jak mít vše po ruce

Test: Craft ADV Offroad bib – jak mít vše po ruce

Každý víme, že alfa a omega dobrého švihu je stav kola i vašich nohou. Co ovšem dokáže pěkně zkazit legraci, je otlačený zadek. Všichni to známe.
28.062021, 13:40

library_books Článek

Pinarello Dogma F - dokonale vyvážené kolo? Pinarello Dogma F - dokonale vyvážené kolo?

Pinarello Dogma F - dokonale vyvážené kolo?

Většina výrobců se u silničních kol vydala cestou specializace a nabízí speciály do kopců, do rovin, nebo pohodlná grand fondo kola. Pinarello se u nového modelu Dogma F rozhodlo vytvořit skutečný univerzál. Podařilo se tomuto italskému výrobci vytvořit ideální kombinaci?
14.062021, 19:00

library_books Článek

Novinky na Stravě Novinky na Stravě

Novinky na Stravě

Největší sociální aplikace pro sportovce Strava nedávno představila větší změny v aplikaci a vylepšení. O co přesně se jde? Jedná se zase jen o další ořezávání bezplatných účtů? Pojďme se podívat, co si pro nás vývojáři připravili v největší aktualizaci roku, která je zatím platná pouze pro telefony.
31.052021, 20:10

library_books Článek

Tip na výlet: Chorvatské překvapení Tip na výlet: Chorvatské překvapení

Tip na výlet: Chorvatské překvapení

Poloostrov Istrie je velmi oblíbený mezi cyklisty zejména na jaře během najíždění prvních jarních kilometrů. My jsme se vydali trošku jižněji k Šibeniku, který není cyklisty příliš probádaný.
24.052021, 19:00

library_books Článek

Rozhovor: Jan Brychta - fotograf, za kterého mluví jeho práce a láska k cyklistice Rozhovor: Jan Brychta - fotograf, za kterého mluví jeho práce a láska k cyklistice

Rozhovor: Jan Brychta - fotograf, za kterého mluví jeho práce a láska k cyklistice

Stoprocentně jste už viděli alespoň jednu jeho fotku z některého českého nebo zahraničního závodu. Honza je ve světě cyklistiky známým fotografem, který nesmí chybět na žádné velké české cyklistické akci.

Základní údaje

Země: Česká republika

Více se o uživateli můžeš dozvědět, pokud se přihlásíš.

keyboard_arrow_up